Придбайте в нашому магазині

Пропонуємо ознайомитись та придбати гардеробні системи і меблеву фурнітуру

товари

виберіть товар, оформіть онлайн замовлення, ознайомтеся з асортиментом

Гардеробні системи

Кронштейн для поперечини

13,37 грн13,86 грн
175,56 грн206,58 грн

Декоративні

Кронштейн Скрол

112,20 грн122,10 грн

Ідеї та поради

Як і чим наповнити гардеробну

У вас вже є приміщення, де б ви хотіли організувати гардеробну. Тепер постало питання: як і чим наповнити її? Це тільки на перший погляд може здатися легко і просто. Але, як показує досвід, найскладнішим є вибір потрібного і достатнього набору елементів саме для вашої гардеробної. Дозволимо собі кілька корисних порад по наповненню гардеробної кімнати і вибору полиць, кошиків та інших елементів.

плануйте самі!

3D планувальник

Скориставшись нашим 3D конструктором гардеробних, ви зможете самостійно продумати дизайн гардеробної, створити комфортний для життя простір в своїй квартирі або будинку. Використання нашого онлайн сервісу з проектування гардеробних дозволить вам з легкістю вибрати необхідні елементи вашої стелажної системи. Також ознайомтесь із спеціально підібраними готовими комплектами під різні задачі і приміщення.

Направте запит

Безкоштовно надаємо консультації з вибору елементів та наповнення гардеробної

Послуги компанії

Повний комплекс наших послуг дозволяє задовольнити навіть найвишуканіші смаки і вимоги. Купити гардеробну Ларвідж легко і просто, де б ви не знаходилися. Ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України за допомогою своєї мережі або скориставшись службою доставки Нова пошта. До Києва, Одеси, Миколаєва, Харкова, Львова, Дніпро і в інші міста обрана вами гардеробна система буде доставлена ​​протягом короткого проміжку часу. Умови відвантаження замовлень представлені на сторінці Доставка. На сьогоднішній день монтаж гардеробних виконуємо лише в Києві. Але при цьому ж надаємо детальні інструкції для встановлення систем зберігання. За необхідності здійснюємо вичерпні консультації нашим клієнтам.