онлайн 3D конструктор гардеробних

Онлайн проектування систем зберігання Larvij

за допомогою 3D планувальника

На комп’ютері та ноутбуці

рекомендуємо використовувати браузер Microsoft EdgeMicrosoft Edge logo

з дозволом на запуск Adobe Flash Player

 adobe flash get  

На мобільних пристроях

використовуйте Puffin browser

puffin browser get

завантажити і встановити

Puffin for Applefor Apple

Відео інструкція щодо використання 3D планувальника Larvij

Ласкаво просимо в світ ваших фантазій щодо організації зберігання.

Скориставшись нашим 3D конструктором гардеробних, ви зможете самостійно продумати дизайн гардеробної, створити комфортний для життя простір в своїй квартирі або будинку. Використовуючи наш онлайн сервіс з проектування гардеробних, ви з легкістю можете вибрати необхідні елементи вашої стелажної системи або скористатися вже спеціально підібраними готовими комплектами.

Планувальник гардеробних Ларвідж – це зручний інструмент, за допомогою якого ви зможете легко і швидко спроектувати необхідну саме для вас гардеробну систему.

Розмір приміщення

Отже, на початку роботи пропонується вибрати форму приміщення: одиночна стіна або кутова конфігурація кімнати. Також можливо відкрити і раніше збережений проект. Вам буде запропоновано вказати розмір стіни. Це можна зробити декількома способами – пересуваючи повзунок мишкою або внести точний розмір вручну.

Вибір елементів

Після цього у головній частині планувальника Ларвідж проектуємо гардеробну, вибираючи необхідні елементи, що знаходяться в нижній частині вікна. Вибравши полицю, наприклад, переміщаєте її мишкою на вільне місце на стіні і всі необхідні елементи для її установки і монтажу будуть автоматично підібрані програмою. Всі елементи легко переміщуються або замінюються на інші, робочу область можливо зменшувати або збільшувати в масштабі за допомогою коліщатка миші. Дві суміжні секції можна об’єднати, з’єднавши їх суміжними стійками.

Готові набори

Крім того, можливо скористатися варіантами готових комплектів для гардеробних і візуально оцінити їх функціональність. Для зручності і наочного уявлення кожен варіант готових комплектів має фотографію стелажної системи в інтер’єрі. Закінчивши проектування, ви побачите вашу специфікацію гардеробної зі списком елементів і цінами. Цю спеціфікацію ви можете зберегти або роздрукувати для замовлення гардеробної. Ось так легко проектуються і створюються гардеробні системи Ларвідж.

онлайн 3Д планування гардеробних