Акції та розпродаж

Товари для гардеробних за акційними цінами

Йдучи в ногу з часом, наша компанія регулярно проводить Акції та Розпродажі як готових наборів гардеробних і стелажних систем, так і окремих їх елементів і супутньої меблевої фурнітури. З актуальною інформацією про діючі акції та розпродажі нашої компанії ознайомтеся на цій сторінці.

Найпопулярніші товари

Елементи для гардеробних та фурнітура

Новинка

Комплектуючі для гардеробних систем

Кронштейн для полиць в гардеробну

101,00 грн174,00 грн

Комплектуючі для гардеробних систем

Кронштейни до стінних стійок з двома пазами

84,00 грн104,00 грн

Полиці для гардеробної

Полиця сітчаста

391,00 грн825,00 грн

Комплектуючі для гардеробних систем

Стійка для гардеробної системи

310,00 грн495,00 грн

Полиці для гардеробної

Кронштейни для полиць ЛДСП

104,00 грн200,00 грн

Комплектуючі для гардеробних систем

Кронштейн для поперечини в гардеробну

17,00 грн19,00 грн
71,00 грн100,00 грн

Сьогодні на ринку гардеробних і стелажних систем наша компанія є лідером. Високі оцінки наших клієнтів ми заробили не тільки завдяки високій якості нашої продукції і відмінній роботі команди. А також і за рахунок збалансованих цін, які за критерієм “ціна-якість” перевершили очікування тих, кому вже пощастило використовувати нашу продукцію в побуті і для бізнесу. Наш слоган “Якісні рішення за оптимальними цінами” відповідає всім вимогам, які клієнти пред’являють до нашої продукції.

Якщо Ви хочете обладнати гардеробну і при цьому заощадити – зверніться до наших консультантів, які завжди допоможуть і підкажуть як підібрати оптимальне рішення. Якщо ви вже визначилися у виборі і зацікавлені в придбанні нашої продукції – запитуйте у наших менеджерів з продажу про можливість отримання додаткових знижок. У нас все можливо …