Інтернет магазин гардеробних працюємо 24х7

Інтернет магазин гардеробних працюємо 24х7

Інтернет магазин гардеробних працюємо 24х7

Гардеробна в стилі Лофт

Гардеробна в стилі лофт – для кого і як створити?

Лофт – відносно молодий стиль, кількість шанувальників якого зростає з кожним днем. Простота і практичність твердо вкоренилися в дизайні інтер’єру лофт. Це активно приваблює нових шанувальників. Все це пов’язано з можливістю висловити певну свободу в інтер’єрі. Також відносна дешевизна його реалізації. Саме тому нерідко йому віддають перевагу ресторатори та власники офісів. Останнім часом цей стиль стає популярним і в побуті. Адже тільки в цьому стилі є можливість поєднання непоєднуваного. Розкіш і хіпстерская недбалість, предмети класичного мистецтва і рекламні плакати, шкіряні крісла і саморобні столи з піддонів. І все це виглядає гармонійно і зі смаком.

Завдяки цьому великим плюсом стилю лофт є його не консервативність. З ним можна пограти, поекспериментувати. Але деякі специфічні риси і нюанси у нього все ж таки є. Саме про ці нюанси і потрібно пам’ятати при створенні гардеробної в стилі лофт у відкритому просторі чи в окремому приміщенні:

  1. Лофт – це простір. Гардеробна в стилі лофт повинна бути досить великою і при цьому не перевантаженою. Все на своїх місцях.
  2. Оздоблення приміщення. А у випадку з лофтом – це його відсутність. У цеглі, дереві, металі, бетоні рекомендується використання меблів та елементів інтер’єру з цих же або таких же матеріалів.
  3. Освітлення різноманітне і яскраве.
  4. Гама кольорів. Найкраще використовувати відтінки чорного, сірого, коричневого. Жіночий варіант лофт – в білий тонах. Адже великої кількості яскравих елементів лофт не терпить.
  5. Зонування за допомогою дизайнерських рішень. Це досягається використанням різних кольорів і текстур, перегородок і ширм. Все це в такому стилі доречно.

Каркасні гардеробні з металу і лофт

Чи замислювалися ви чому металеві гардеробні гармонійно виглядають в просторі лофт? А відповідь дуже проста:

  1. Бажання бути відкритими. Лофт є відкритим простором. Він не вимагає поділу на окремі кімнати. Саме тому відкрита система зберігання з гарним оглядом вмісту якомога точніше входить в рамки концепції дизайну в стилі лофт.
  2. Лофтові меблі для зберігання – це диво сучасного дизайну. Вдалий дует металу і дерева, цегли і бетону. Саме тому сталеві гардеробні дуже органічно виглядають з цегляними або бетонними стінами. Особливо, якщо в інтер’єр або в гардеробну додати ще й елементи з дерева.
  3. Індустріальна стилістика. Простота елементів і конструктивна точність металевих систем зберігання цілком відповідає промисловій тематиці.
  4. Зручність і структурованість у всьому. Лофт – це коли стильно і лаконічно, при цьому ще й зручно. Ідея системного і простого зберігання речей відмінно підходить образу сучасного ритму життя.